Kompleksowy serwis Door2Door roweru dla pracowników

Kompleksowy serwis Door2Door roweru dla pracowników

Od kilku lat dbamy o rowery pracowników wielu film na terenie całej Polski. Stan techniczny rowerów często zostawiał wiele do życzenia. Nasze doświadczenia pokazują, że rowery wiele rowerów pilnie wymaga rozszerzonego serwisu przeprowadzonego w punkcie stacjonarnym.
20% rowerów nie nadaje się do bezpiecznej jazdy
40% rowerów wymaga wymian zużytych części 
60% rowerów potrzebuje napraw w punkcie stacjonarnym 

Kompleksowy serwis Door2Door

Nowa usługa polega na przetransportowaniu rowerów z siedziby firmy do punktu serwisowego. W profesjonalnym serwisie rowerowym dokonywane są wszelkie niezbędne naprawy wliczając w to regulacje przerzutek i hamulców, czyszczenie, smarowanie i centrowanie kół.

Czemu taki serwis rowerów jest potrzebny ?

Więcej rowerzystów to też większa ilość miejsc parkingowych, mniej zanieczyszczeń emitowanych do atmosfery i lepsze samopoczucie oraz wydolność fizyczna samych cyklistów. Dzięki tej usłudze pracownicy będą mogli bezpieczniej i bardziej komfortowo pokonywać drogę do pracy. Pozwala to też znacznie zaoszczędzić czas i ominąć długie kolejki czy zapisy do serwisu. 

Serwis DOOR2DOOR, to też pełne zaplecze obsługi serwisu. Całość przebiega sprawnie i szybko a pracownik nie musi martwić się o zapisy do serwisu czy długo czekać na naprawę swojego jednośladu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *